300 TL’ye varan yılbaşı indirimleri

250 ml.

Büyük boy

590,00

Doğadan ve California’daki Redwood Park’ın atmosferinden ilham alan, taze sekoya ağacının notaları, görkemli kızıl ağaçların uçsuz bucaksız ormanlarının görüntüsü, sedir ağacının notaları ile dayanıklılık ve zenginlik esintisiyle adeta her nefeste kadim ağaçların bilgeliğinden gelen nağmelerin yer aldığı bir koku.

590,00

Tatlı vanilya ve mayhoş paçulinin geleneksel aroması, Sumatra Adası’nın doğasının zenginliği, gizemi ve egzotizmiyle özdeşleşen eşsiz ve büyüleyici bir buket oluşturuyor.

590,00

Bu koku taze çiçekler, tatlı vanilya ve sımsıcak ahşap aromasının hâkim olduğu Alaçatı’da geçirilen lüks akşamları hatırlatıyor.

590,00

Kumsalda dertsiz tasasız bir tatil. Arka planda masmavi okyanus eşliğinde eğlenceli partiler. Hava tazelik, enerji, neşe ve eğlence ile dolup taşıyor. Tüm bu atmosfer, vanilya ve karamelin tatlılığı ile üst notalarda yer alan canlı ananas aromasının karışımından oluşan tropikal kokumuz ile aktarılıyor.

590,00

Gizemli ve zarif bir atmosfer yaratan bu koku, ahşap, çiçek ve bitki aromalarının yükseldiği eski doğu bahçelerinde yapılan yürüyüşleri hatırlatıyor. Hem taze hem de odunsu bir aromaya sahiptir.

590,00

Bu kokuyu hazırlarken sıcacık İskandinav kahvecisine yapmış olduğumuz bir ziyaretten ilham aldık. Saydam pencereler ışığı içeriye taşırken ortamı tüm sıcaklığıyla dolduruyor ve her köşede kahve çekirdeklerinin ve tatlı karamelin heyecan verici aroması hissediliyordu. Biz de bu büyülü atmosferi evinize taşımak istedik. Kremsi karamel ve taze çekilmiş kahve aromasının bir araya gelmesi konfor ve üretkenliğin sembolü haline geliyor.

İstanbul'dan el yapımı

900 TL ve üzeri ücretsiz teslimat!

Premium koku yağları
(IFRA sertifikalı)

EPA onaylı ve sertifikalı baz, toksik madde içermeyen